اثـر انگشت

اینجا بیابان برهوتی است که رد پای یک اثر انگشت در آن بر جای مانده است.

اثـر انگشت

اینجا بیابان برهوتی است که رد پای یک اثر انگشت در آن بر جای مانده است.


ماها از خیلی ها بدمون میاد از خیلی ها هم خوشمون میاد.به خیلی ها در عین دوری نزدیکیم.به خیلی ها در عین نزدیکی دوریم.سوال این جاست که چرا به اونایی که ازشون خوشمون نمیاد انقد نزدیکیم؟و از اونایی که خوشمون میاد انقد دور؟ خیلی ها مارو دوست دارن.خیلی ها هم مارو دوست ندارن.چرا ما جذب کسایی میشیم که دوسمون ندارن و واسه کسایی که دوسمون دارن تره هم خورد نمیکنیم؟ماها خیلی کارای اشتباه کردیم.خیلی هم کارای درست انجام دادیم.اما چرا همیشه کارای غلطمون به چشم میاد؟

ماها خیلی وقتا مسیر مطمئن ِ طولانی و سخت رو میدونستیم اما بیراهه پر خطر رو رو انتخاب کردیم.چون به وقت تلف کردن بیشتر عادت کردیم تا به نتیجه رسیدن؟ خیلی از ماها گه خور زندگی دیگرانیم.خیلی از ماها گه خور زندگی خودمون هم نیستیم.خیلی از ماها خیلی چیزا برامون مهم نیست.خیلی از ماها خیلی چیزا برامون مهمه.خیلی از ماها /دیگه/ خیلی چیزا برامون مهم نیست.خیلی ماها /هنوز/ یه چیزایی برامون مهمه.اما مهم اینه که خیلی از ماها باید یاد بگیریم چجوری تمیز بدیم که خیلی چیزا به تخممون باشه و پای خیلی چیزای دیگه وایسیم و مسئولیت قبول کینم.

خیلی از ماها تنهاییم. خیلی از ماها فکر میکنیم که تنهاییم.خیلی از ماها تنها نیستیم.خیلی از ماها فکر میکنیم که تنها نیستیم.خیلی از ماها تنهایی رو دوست داریم خیلی از ماها از تنهایی فرار میکنیم.اما خیلی از ماها نمیدونیم تنها بودن و نبودن مسئله نیست.بی کسی مسئله است.بی کسی با تنهایی فرق میکنه. آدم بی کس دهنش سرویسه.خارش گاییدس.خیلی از ماها امید داشتیم و /دیگه/ نداریم.خیلی از ماها امید نداشتن ولی الان دارن!خیلی از ماها بی امید شدن.خیلی از ماها ترجیح دادن دیگه هیچ  امیدی نداشته باشن.خیلی از ماها امید نداریم.بجاش چیزای دیگه داریم.آرزو , رویا, دلبر, ممد و علی و اکبر داریم.

خیلی از ماها خوشگلیم خیلی از ماها هم زشتیم.چرا میگن ما زشتا در عوض متفکر میشیم و ما خوشگلا توو مغزمون پر کاهه؟ خیلی هامون لبخندهای تصنعی میزنیم و خیلی هامون اخم های الکی داریم.چرا کسی پیدا نمیشه بگه شل کن عامو.خیلی از ماها به خودکشی فکر میکنیم. خیلی از ماها میخوایم پرواز کنیم.ماها خیلیامون منتظر مرگیم خیلی هامونم از مردن میترسیم.خیلی از ماها دروغ میگیم و به هدفمون میرسیم.خیلی از ماها دروغ نمیگیم و بعدن پشیمون میشیم که چرا راستشو گفتیم.خیلی از ماها انسانیت رو یادمون رفته.خیلی از ماها ولی طرفدار حقوق حیواناتیم.خیلی از ماها هر روز صبح که از خواب پا میشیم  وطنم ای شکوه پابرجای سالار عقیلی رو گوش میدیم و جامه میدریم.خیلی هامونم ظهر از خواب پا میشیم و بیت بیگانه شمردند مرا در وطن خویش تا بی وطن و از همه بیگانه بمیرم ِ شهریار رو زمزمه میکنن و صدبار تف و لعنت که چرا توو این خراب شده بودیم و هستیم و موندیم؟
خیلی هامون اول راهیم.خیلی هامون رسیدیم ته خط.اون چیزی که برای ما تازه اس برای ما خاطره اس.خیلی چیزا برای خیلی هامون لذتِ و برای خیلی هامون درد.خیلی چیزا وفق مراد خیلی هامون هست و خیلی موارد نیست.خیلی هامون از خیلی موقعیت ها راضی هستیم و خیلی هامون از همون شرایط شاکی ایم.ولی بلااستثنا هممون خسته ایم.خسته..

اثر انگشت های شما  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال اثر انگشت

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">