اثـر انگشت

اینجا بیابان برهوتی است که رد پای یک اثر انگشت در آن بر جای مانده است.

اثـر انگشت

اینجا بیابان برهوتی است که رد پای یک اثر انگشت در آن بر جای مانده است.

۴ مطلب در آوریل ۲۰۱۷ ثبت شده است


میگن فرق بین انسان با حیوان تووی عقل و غریزه است. اما اگه منصفانه و با دقت به این قضیه بنگریم, می بینیم خیلی جاها انسان از غریزه اش استفاده میکنه تا عقلش. در حالیکه که عقل بهش میگه فلان کارو نکن اون تابع غریزه عمل میکنه.
مثلا  هیچوقت عقل به زنی نمیگه این بچه ی تن لش ِ مفلوکی که مایه عذابت هست رو دوست داشته باش. یا مثلا وقتی وارد ِ عشقی یه طرفه میشین و  طرف به هر نحوی از بودن با شما سر باز میزنه عقلتون میگه / جلو نرو.برات خوب نیست. پشیمون میشی و.../ اما شما طبق غریزه میرین سمتش.یا طرف زن و بچه داره.میدونی که با این نخ دادنات یه زندگی متلاشی میشه. عقل میگه /هووشَ.بزن بغل این همه آدم آزاد و تنها توو کوچه و خیابون ریخته/ اما شما جذب چیزی میشی که غریزه میگه برو سمتش.
پس تفکر یه توانایی متفاوت نیست.همش غریزه است و لاغیر.هممون یسری چیزا داریم یسری چیزا نه. مثلا تو میتونی مثل پرنده های مهاجر جهت یابی کنی؟


گردنمو با بابلیس سوزوندم.دو روزه والده داره جرم میده این جای چیه رو گردنت. دِ آخه مادر اگر جای کبودی بود که من راس راس توو خونه باهاش شوآف نمیدادم.منم از خدام بود چیزی که تو فک میکنی باشه اما متاسفانه نیست.


 

 

$ کی به انداره من این همه شب انتظار کشیده؟روز و شب های جوونیشو  ناامید و بی پناه با دست هایی که به هیچ جا بند نیستن و پاهایی که از راه بریده شدن منتظر بوده؟ها؟کی؟ کی تحمل این همه زبون و حقیری رو داره؟

 زیور گفت : امشب هم... نمی آیی؟
خاموش و بی جواب , گل محمد رفت.
زیور بر جا ماند.خاموش و تنها.
2:35_1396/2/1

...But the Joker never dies